PODIUM W FINALE WOJEWÓDZTWA

PODIUM W FINALE WOJEWÓDZTWACzy koszykarki z niewielkiej wiejskiej szkoły, bez klas sportowych, trenujące tylko 2 razy w tygodniu mogą być w czołówce najsilniejszego koszykarsko województwa? Okazuje się, że tak. W koszykówce wszystko jest możliwe, ale duże rzeczy nie dzieją się przypadkiem. Cierpliwa praca w systemie Imopeksis daje prędzej czy później efekty również stricte wynikowe, choć to nie jest główny cel naszego szkolenia. To rezultat uboczny psychopedagogiki i szkolenia w detalach, które daje Imopeksis. Oczywiście hejterzy i malkontenci zawsze znajdą jakieś ale, choć nie próbują systemu w autopsji. III miejsce w Wielkopolsce to niesamowity sukces, który ma wielu ojców (Damian Gałka - prowadził zespół w rozgrywkach szkolnych, Dominika Szuleta i Adrian Kruszakin - trenerzy klubowi, Dawid Sobieraj - trener motoryki). Z kart historii naszego klubu przypomnijmy też, że koszykarki z SP Kraszewice w roku 2019 (zawodniczki rocznika 2004: Szuleta Dominika, Kobza Marta, Kleinert Natalia, Chowańska Zuzia) zdobyły mistrzostwo województwa w koszykówce 3x3 w rozgrywkach szkolnych. Mało tego. W ostatnich dniach nasze wychowanki (Nadia Kruszakin, Paulina Kosmala, Ola Kosmala i Faustyna Dudkiewicz) jako reprezentantki ZS nr 1 w Ostrzeszowie zajęły V miejsce w województwie (I miejsce w Rejonie Kalisz) w rozgrywkach szkolnych w koszykówce 3x3. Gratulacje i podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w rozwój i wparcie koszykówki w Gminie Kraszewice.

Let's Play Basket!

____________________________________
Podoba Ci się to co robimy? Uważasz, że promujemy dobre wartości? Chcesz być częścią psychopedagogicznego rozwoju dzieci i młodzieży? Wesprzyj nasze działania na różne sposoby.
Zostań darczyńcą – wpłać dowolną kwotę darowizny na nasze klubowe konto:
Nr konta banku: 22 9256 0004 0054 1499 2000 0010 (tytułem: darowizna)
Skorzystaj z naszej oferty sponsorskiej:
http://www.ksplaybasket.pl/kontakt-i-oferta-sponsorska
_______________________________
W roku 2024 wspierają nas:
Gmina Kraszewice
Crispy Natural
Oranżada Hellena
Imopeksis
Szkoła Podstawowa im. Mariana Falskiego w Kraszewicach
Szkoła Podstawowa w Czajkowie
Młode Asy Parkietów