POWOŁANIE NA ZGRUPOWANIE KADRY WIELKOPOLSKI DLA MICHALINY KUCZYŃSKIEJ

POWOŁANIE NA ZGRUPOWANIE KADRY WIELKOPOLSKI DLA MICHALINY KUCZYŃSKIEJ

Od dziś na 5-dniowym zgrupowaniu kadry wojewódzkiej rocz. 2009 przebywać będzie nasza zawodniczka Michalina Kuczyńska. Michalina jest wychowanką KT Kosz Kalisz oraz naszego Klubu. Obecnie reprezentuje nasze barwy w rozgrywkach U14K i U15K. Dodatkowo na umowie szkoleniowej gra w kat. U13K w MKS MOS Konin. W poprzednim sezonie Michalina wzięła udział w 3 zgrupowaniach kadry rocz. 2008, gdzie zbierała doświadczenie ze starszymi zawodniczkami. Liczymy, że pracowitość, umiejętności i zaangażowanie Michaliny pozwolą jej na zagranie w ścisłej reprezentacji województwa. Trzymamy kciuki!
Moe by zdjciem przedstawiajcym 1 osoba gra w koszykwk pika i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym 1 osoba i stoi