SESJA ZDJĘCIOWA - drużynowe, trenerskie, indywidualne U13K, U14K, U15K.

SESJA ZDJĘCIOWA - drużynowe, trenerskie, indywidualne U13K, U14K, U15K.Dziś zapraszamy na zdjęcia z najstarszymi zawodniczkami i zawodnikami młodzieżowymi naszego klubu, ale nie tylko. Przepiękne fotki drużynowe i indywidualne. Ponad 100 koszykarek i koszykarzy trenujących pod skrzydłami KS Play Basket Kraszewice. Jednak to nie wszystko. Mamy także ponad 30 seniorów grających na co dzień w 2 zespołach Ostrowskiej Lidze Koszykówki. Rośniemy w siłę tworząc szczęśliwych sportowców, trenerów czy sędziów. Odkąd wprowadziliśmy system Imopeksis dzieją się nieprawdopodobne rzeczy. Powoli rodzi się kolejny nasz ośrodek szkoleniowy w SP Czajków. Jest power

Let's Play Basket!

Foty: Edyta Zeleźna_Fotografia
____________________________________
Podoba Ci się to co robimy? Uważasz, że promujemy dobre wartości? Chcesz być częścią psychopedagogicznego rozwoju dzieci i młodzieży? Wesprzyj nasze działania na różne sposoby.
Zostań darczyńcą – wpłać dowolną kwotę darowizny na nasze klubowe konto:
Nr konta banku: 22 9256 0004 0054 1499 2000 0010 (tytułem: darowizna)
Skorzystaj z naszej oferty sponsorskiej:
http://www.ksplaybasket.pl/kontakt-i-oferta-sponsorska
_______________________________
W roku 2024 wspierają nas:
Wójt Gminy Kraszewice Konrad Kuświk
Crispy Natural
Oranżada Hellena
Imopeksis
Szkoła Podstawowa im. Mariana Falskiego w Kraszewicach
Szkoła Podstawowa w Czajkowie
Młode Asy Parkietów