SMOK KRASZEWICE I ROZGRYWKI LIGOWE 2022/23

SMOK KRASZEWICE I ROZGRYWKI LIGOWE 2022/23

Przypominamy o zapisach do 4 grup treningowych w ramach zajęć koszykarskich SMOK Kraszewice (Młode Asy Parkietów). Poniżej zamieszczamy harmonogram i szczegóły zajęć. Na chwilę obecną w naszym klubie trenuje prawie 100 dzieci. Do tego dochodzą 2 zespoły młodzieżowo - seniorskie, które swoje zmagania będą toczyć w Ostrowskiej Lidze Koszykówki (Nabzdyk & Walczak Group Ostrowska Liga Koszykówki- olk). Liga bardzo mocno się rozwija. W tym sezonie czeka nas sporo grania oraz nowych atrakcji, które przygotowują organizatorzy. Zagramy w I i II lidze (w rotacji ok 20 zawodników i zawodniczek w wieku 15-42 lata ). Z kolei w młodzieżowych ligach wojewódzkich zagramy w 3 kategoriach: U12K, U13K i U14K. Oczywiście niebawem wznowimy także rozgrywki Kraszewickiej Basket Skills Ligi plus udziały w turniejach towarzyskich. Dodatkowo w tym roku szkolnym rozszerzymy współpracę z kolejnym ośrodkiem koszykarskim - SMOK Doruchów, którego uczestnicy zasilą szeregi naszych drużyn ligowych.

Treningi seniorskie:
poniedziałki 20.00-22.00
środy 20.00-22.00

Chcesz do nas dołączyć? Chcesz spróbować systemu IMOPEKSIS w praktyce? Zapraszamy do kontaktu: Adrian Kruszakin tel. 721 043 876.
___________________________________
Podoba Ci się to co robimy? Uważasz, że promujemy dobre wartości? Chcesz być częścią psychopedagogicznego rozwoju dzieci i młodzieży? Wesprzyj nasze działania na różne sposoby.
Zostań darczyńcą – wpłać dowolną kwotę darowizny na nasze klubowe konto:
Nr konta banku: 22 9256 0004 0054 1499 2000 0010 (tytułem: darowizna)
Skorzystaj z naszej oferty sponsorskiej:
http://www.ksplaybasket.pl/kontakt-i-oferta-sponsorska
_______________________________
W roku 2022 wspierają nas już:
Gmina Kraszewice Wójt Konrad Kuświk
Crispy Natural
Oranżada Hellena
IMOPEKSIS.University
Szkoła Podstawowa im. Mariana Falskiego w Kraszewicach
Młode Asy Parkietów

Moe by zdjciem przedstawiajcym tekst