SMOK KRASZEWICE – O CO TU CHODZI?

SMOK KRASZEWICE – O CO TU CHODZI?W naszym klubie prowadzimy szkolenie w 4 grupach treningowych od I do VIII klasy plus oczywiście seniorzy. Dzięki współpracy z Polski Związek Koszykówki poprzez program Młode Asy Parkietów możemy stworzyć środowisko dla ponad 100 trenujących zawodniczek i zawodników. SMOK Kraszewice czyli Szkolny Młodzieżowy Ośrodek Koszykówki to zajęcia odbywające się min 2 razy w tygodniu dla każdej grupy dzięki współpracy ze Szkoła Podstawowa im. Mariana Falskiego w Kraszewicach oraz Urząd Gminy Kraszewice. Efekty naszej pracy są widoczne w wielu aspektach. Główny cel to rozwój psychopedagogiczny naszych podopiecznych poprzez holistyczny system Imopeksis . Z drugiej strony mamy niezłe rezultaty czysto wynikowe (sukcesy ligowe, szkolne, turniejowe czy kadrowe) oraz na wysokim poziomie szkolimy technicznie i taktycznie naszych podopiecznych. To wszystko sprawia, że koszykówka w naszym wydaniu to świetna sprawa dla dzieci i młodzieży, dla każdego w każdym wieku. Przyjdź i sprawdź jak Twoje dziecko może wejść na wyższy poziom rozwoju fizycznego i psychicznego. Zachęcamy do udziału i spróbowania swoich sił. Rozwiniemy i damy wsparcie każdemu

Let's Play Basket i dołącz do naszej ekipy!
____________________________________
Podoba Ci się to co robimy? Uważasz, że promujemy dobre wartości? Chcesz być częścią psychopedagogicznego rozwoju dzieci i młodzieży? Wesprzyj nasze działania na różne sposoby.
Zostań darczyńcą – wpłać dowolną kwotę darowizny na nasze klubowe konto:
Nr konta banku: 22 9256 0004 0054 1499 2000 0010 (tytułem: darowizna)
Skorzystaj z naszej oferty sponsorskiej:
http://www.ksplaybasket.pl/kontakt-i-oferta-sponsorska
_______________________________
W roku 2024 wspierają nas:
Urząd Gmina Kraszewice
Crispy Natural
Oranżada Hellena
Imopeksis
Szkoła Podstawowa im. Mariana Falskiego w Kraszewicach
Szkoła Podstawowa w Czajkowie
Młode Asy Parkietów