U10K: NASZE NAJMŁODSZE ZAWODNICZKI ZDOBYWAJĄ UMIEJĘTNOŚCI NA TURNIEJU 3X3 W PRZYGODZICACH

U10K: NASZE NAJMŁODSZE ZAWODNICZKI ZDOBYWAJĄ UMIEJĘTNOŚCI NA TURNIEJU 3X3 W PRZYGODZICACH

W poprzedni poniedziałek nasze 2 drużyny rocz. 2013 i młodsze wzięły udział w turnieju koszykówki 3x3 w Przygodzicach. Turniej zorganizowany przez trenera Zdzisława Machowskiego zgromadził 6 zespołów. Nasze drużyny pod szyldem SP Kraszewice zajęły II i V miejsce prezentując się z bardzo dobrej strony w wielu elementach gry. Mecze pokazały także nasze braki, na pewno trzeba poprawić pracę nóg w obronie. Jednak z turnieju na turniej zbieramy bezcenne doświadczenie i powoli idziemy do przodu. Nasze drużyny reprezentowały: Wabnik Lena, Pogorzelec Marcysia, Ciomek Natalia, Kruszakin Laura, Drabikowska Weronika, Szmaj Maja, Jen Nadia, Baś Hanna. Trenerami podczas turnieju byli: Damian Gałka i Agnieszka Kruszakin. Dziękujemy za zaproszenie i działamy dalej. To jednak nie koniec zmagań naszych zawodniczek w tym sezonie. W najbliższą środę zagramy jeszcze w Kraszewicach 2 mecze towarzyskie z MKS MOS Konin w kat. U12K i U10K. Będzie to kolejna okazja sprawdzić się w grze i zakończyć sezon w dobrej atmosferze.
__________________________
W roku 2023 wspierają nas:
Gmina Kraszewice Konrad Kuświk Wójt
Crispy Natural
Oranżada Hellena
Imopeksis
Szkoła Podstawowa im. Mariana Falskiego w Kraszewicach
Młode Asy Parkietów
Firma Izowent www.izowent.pl
Instalator Krzysztof Pietras