U11K: CIĘŻKA PRZEPRAWA W GNIEŹNIE

U11K: CIĘŻKA PRZEPRAWA W GNIEŹNIE

Bycza Akademia Gniezno - KS Play Basket Kraszewice 53:37

Nadrabiamy zaległości ligowe i nie tylko. Po wyraźnej wygranej u siebie ponad 40 pkt przyszedł czas na zimny prysznic i trudną przeprawę na wyjeździe w Gnieźnie. Co prawda nie mieliśmy pełnego składu tego dnia, ale mimo wszystko zagraliśmy słabe spotkanie. Statyczna gra, brak energii i biegania oraz nieskuteczność w rzutach sprawiły, że w tym spotkaniu bardzo się męczymy i ulegamy ostatecznie 16 pkt. W dziecięcym sporcie te fale w grze są jednak nieodłącznym elementem. Wierzymy, że był to po prostu nasz słabszy dzień i w kolejnych starciach będzie lepiej. Oczywiście przyczyną bezpośrednią tego wyniku była mała liczba poprawnie wykonanych elementów technicznych. W tym meczu skupiliśmy się na obserwacjach podań do szybkiego ataku oraz obronie na piłce. Liderki w tych elementach:
Szmaj Lena - 14
Demianiuk Julia - 9
Gałka Ola - 8
Grygowska Patrycja - 5
Grały i punktowały:
Zadka Julia, Wróbel Julia 2 pkt, Gabryś Hanna 9 pkt, Harwes Magda, Demianiuk Julia 19 pkt, Grygowska Patrycja 4 pkt, Pilarczyk Lena 2 pkt, Szmaj Lena 4 pkt, Gałka Ola 1 pkt, Szmaj Maja, Mielcarek Paula, Zmyślona Paulina, Kotala Gabrysia
Dodatkowo zagraliśmy jeszcze mecz towarzyski z męskim zespołem z Gniezna. Niestety nie udało się dotrzymać kroku chłopcom, ale kolejne doświadczenie zdobyte.
_________________________________
Podoba Ci się to co robimy? Uważasz, że promujemy dobre wartości? Chcesz być częścią psychopedagogicznego rozwoju dzieci i młodzieży? Wesprzyj nasze działania na różne sposoby.
Zostań darczyńcą – wpłać dowolną kwotę darowizny na nasze klubowe konto:
Nr konta banku: 22 9256 0004 0054 1499 2000 0010 (tytułem: darowizna)
Skorzystaj z naszej oferty sponsorskiej:
http://www.ksplaybasket.pl/kontakt-i-oferta-sponsorska
Moe by zdjciem przedstawiajcym 4 osoby ludzie stoj ludzie siedz i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym 7 osb ludzie stoj w budynku i tekst 14 omatolog Moe by zdjciem przedstawiajcym 6 osb ludzie stoj i ludzie siedz