U11K: MAMY TO!!! KS PLAY BASKET KRASZEWICE WICEMISTRZEM WIELKOPOLSKI

U11K: MAMY TO!!! KS PLAY BASKET KRASZEWICE WICEMISTRZEM WIELKOPOLSKI

KS Play Basket Kraszewice – Bycza Akademia SP 12 Gniezno 78:48

Czy jeden z najmniejszych ośrodków koszykarskich w Polsce może zostać wicemistrzem najsilniejszego województwa w kraju? Okazuje się, że wszystko jest możliwe. Nie udało by się nam tego osiągnąć bez systemu IMOPEKSIS stworzonego przez prof. T. Hucińskiego i T. Wilczewskiego. Okazuje się, że można odnosić sukcesy bez krzyku, bez presji na wynik, bez przemocy słownej, bez ciągłego pouczania. Można wygrywać mecze tworząc spójny zespół – rozwijając wszystkie zawodniczki w zespole, bez przeciążania najlepszych. Można wygrywać mecze budując pewność siebie każdej z zawodniczek bazując na motywacji wewnętrznej, a nie na zewnętrznych bodźcach pochwalnych. Wielu jeszcze nie wierzy w ten system i uważają, że jest zbyt trudny to wprowadzenia. Jednak technika i umiejętności, które można wyszkolić dzięki systemowi mówią same za siebie. Dopełnieniem wszystkiego są meczowe obserwacje przyczyn gry a nie efektów. Na tym skupialiśmy się w każdym meczu sezonu. Wyniki przyszły same i są konsekwencją pracy u przyczyn. Przeżycia, odczucia, odczucia przeżyć, ogrom emocji, które towarzyszyły nam przez cały czas zostaną z zawodniczkami na zawsze. Od początku szkolenia skupiamy się na postępach i progresach poszczególnych zawodniczek, detalach i mikroskillach technicznych, wyniki są tylko tego efektem. Zapraszamy do naszego klubu, gdzie można przeżyć koszykarską przygodę życia w przyjaznej i otwartej atmosferze, każdy tu znajdzie coś dla siebie, każdy się wzmocni psychicznie i fizycznie.

Wróćmy jeszcze do samego meczu o II miejsce w województwie z bardzo dobrze znaną nam ekipą z Gniezna. Rywalki przystąpiły do meczu bez swojej liderki Igi Nitschke. Mimo to początkowo zespół z Gniezna bardzo dobrze się spisywał i musieliśmy się mocno napracować by zbudować przewagę. Najmocniejsze uderzenie z naszej strony przyszło w trzeciej odsłonie, którą wygrywamy 29:12 i spokojnie kontrolujemy przebieg wydarzeń. Każda zawodniczka otrzymała sporo minut gry. Z dobrej strony pokazały się najmłodsze koszykarski z rocz. 2013 i 2014. Mecz życia tego dnia zagrała Lena Szmaj, była dosłownie wszędzie. Pierwsza w ataku i pierwsza w obronie. Kilkanaście przechwytów. Rekord umiejętności (+23) i punktów (22 pkt). Rewelacyjne wsparcie z ławki. Tak, to był dzień Leny. Jednak cały sezon to cała drużyna. Każda zawodniczka dołożyła swoje cegiełki do tego ogromnego sukcesu.

Grały i punktowały:
Demianiuk Julia +11 (12 pkt)
Gabryś Hania +9 (2 pkt)
Gałka Ola +24 (12 pkt)
Grygowska Patrycja +7 (6 pkt)
Harwes Magda +4 (2 pkt)
Kotala Gabrysia +9 (5 pkt)
Kuczyńska Ola +9 (14 pkt)
Pogorzelec Marcysia +3
Szmaj Lena +23 (22 pkt)
Szmaj Maja +5
Wróbel Julia +5
Zadka Julia +2 (1 pkt)
Zmyślona Paulina +9
Jaworska Zuzia +12 (2 pkt)
Ponadto w trakcie sezonu nasz zespół U11K reprezentowały także Pilarczyk Lena, Mielcarek Paula, Sabała Weronika. Bardzo dziękujemy rodzicom za wsparcie na różnych frontach. Możecie być dumni ze swoich koszykarek.
Foty: Miłosz Dudkiewicz
__________________________________-
Podoba Ci się to co robimy? Uważasz, że promujemy dobre wartości? Chcesz być częścią psychopedagogicznego rozwoju dzieci i młodzieży? Wesprzyj nasze działania na różne sposoby.
Zostań darczyńcą – wpłać dowolną kwotę darowizny na nasze klubowe konto:
Nr konta banku: 22 9256 0004 0054 1499 2000 0010 (tytułem: darowizna)
Skorzystaj z naszej oferty sponsorskiej:
http://www.ksplaybasket.pl/kontakt-i-oferta-sponsorska
_______________________________
W roku 2022 wspierają nas już:
Gmina Kraszewice Wójt Konrad Kuświk
Crispy Natural
Oranżada Hellena
Imopeksis.University
Imopeksis Basketball Clinic
Szkoła Podstawowa im. Mariana Falskiego w Kraszewicach
Młode Asy Parkietów
Moe by zdjciem przedstawiajcym 6 osb dziecko ludzie stoj i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym 6 osb ludzie stoj i ludzie uprawiajcy sporty Moe by zdjciem przedstawiajcym 8 osb ludzie stoj w budynku i tekst LKS UZYCZANKA JE kontak IMOPEKSIS Basketball Clinic INTENCJE MOTYWACJA PEWNOSIEBIE SIEBIE MOPEKSIS PLAYBAS 16 29 Moe by zdjciem przedstawiajcym 3 osoby ludzie stoj ludzie uprawiajcy sporty pika i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym 3 osoby ludzie stoj ludzie uprawiajcy sporty i w budynku