U11K: MECZE TOWARZYSKIE NA DUŻY PLUS

U11K: MECZE TOWARZYSKIE NA DUŻY PLUS

KS Play Basket Kraszewice I - UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 72:23
KS Play Basket Kraszewice II - UKS Dziewiątka Ostrów Wlkp. 72:59

W ostatni czwartek zmierzyliśmy się z ostrowską drużyną w meczach sparingowych w hali SP Kraszewice. Nasze drużyny to mieszanki rocz. 2010-2012-2013 oraz 2011-2012. Szlifowaliśmy przede wszystkim poznane elementy techniczne takie jak obrona niebieska, obrona na piłce, podania do szybkiego ataku czy bieg do kontry z podniesioną ręką. Oto punktacje za powyższe elementy w dwumeczu:
Szmitke Lena - 7
Zmyślona Paulina - 15
Kuczyńska Ola - 45
Jeziorek Wiktoria - 12
Szmaj Lena - 48
Wróbel Julia - 2
Szmaj Maja - 15
Kotala Gabrysia - 7
Demianiuk Julia - 40
Gałka Ola - 31
Grygowska Patrycja - 8
Rzepecka Nadia - 16
Studziańska Amelia - 8
Zadka Julia - 14
Wojewoda Majka - 5
Grabowska Tola - 52
Kolański Zuzia - 24
Gabryś Hania - 9
Harwes Magda - 10
Sabała Weronika - 7
Pilarczyk Lena - 3
Pawlak Weronika - 12
Nasze zawodniczki coraz lepiej wykonują elementy techniczne. Z meczu na mecz uczymy się i rozwijamy. Wyciągamy wnioski z błędów i zmniejszamy ich ilość. Wszystko to przekłada się na coraz lepsze wyniki w grze. Dbamy także o rozwój młodszych zawodniczek, które pod okiem starszych koleżanek nabierają pewności w grze oraz czują się coraz lepiej na parkiecie.
Zdjęcia: Miłosz Dudkiewicz
__________________________________
Podoba Ci się to co robimy? Uważasz, że promujemy dobre wartości? Chcesz być częścią psychopedagogicznego rozwoju dzieci i młodzieży? Wesprzyj nasze działania na różne sposoby.
Zostań darczyńcą – wpłać dowolną kwotę darowizny na nasze klubowe konto:
Nr konta banku: 22 9256 0004 0054 1499 2000 0010 (tytułem: darowizna)
Skorzystaj z naszej oferty sponsorskiej:
http://www.ksplaybasket.pl/kontakt-i-oferta-sponsorska
Moe by zdjciem przedstawiajcym 5 osb ludzie uprawiajcy sporty ludzie stoj i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym 10 osb ludzie uprawiajcy sporty ludzie stoj i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym 1 osoba stoi i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym 3 osoby ludzie uprawiajcy sporty ludzie stoj i w budynku