U11K: PUNKTOWE I TECHNICZNE REKORDY NASZYCH ZAWODNICZEK

U11K: PUNKTOWE I TECHNICZNE REKORDY NASZYCH ZAWODNICZEK

KS Play Basket Kraszewice – UKS Dream Team Nowy Tomyśl 53:80

Mimo niekorzystnego wyniku tego finałowego spotkania na szczycie województwa możemy być dumni z naszej gry. Powoli zmniejszamy dystans do najlepszej drużyny w województwie w tej kat. wiekowej. Gdyby nie przestój pod koniec 2. kwarty, kiedy to rywalki zanotowały „run” 0:20 to w sumie mecz byłby dość wyrównany. Wróćmy jednak do początku spotkania. Zaczęliśmy bardzo dobrze od prowadzenia 11:4, potem mecz się wyrównał, a następnie przeciwniczki odskoczyły na ponad 20 pkt przewagi w połowie meczu. Dobre wejście w 3. kwarcie napawało optymizmem. Ostatnią kwartę nawet udaje się nam wygrać 19:15. Nasza gra wyglądała nieźle na tle bardziej doświadczonego zespołu z Nowego Tomyśla. Nie mamy czego się wstydzić. Coraz więcej poprawnie wykonywanych elementów technicznych widać nawet gołym okiem. Gramy coraz szybciej, dobrze dzielimy się piłką, lepiej poruszamy się bez piłki, odważniej gramy do kosza. Zabrakło jedynie lepszej skuteczności, bo okazji i jakości rzutów nie brakowało. Do poprawy także lepsza koncentracja i reakcja w obronie. W tym meczu Julka Demianiuk pobiła rekord zdobyczy technicznych, wykonała aż 43 razy poprawnie obserwowane elementy. Życiowy rekord punktowy zanotowała z kolei Ola Gałka rzucając aż 29 pkt. Grały i punktowały:
Demianiuk Julia +43 (11 pkt)
Gałka Ola +16 (29 pkt)
Zadka Julia +2
Grygowska Patrycja +9 (3 pkt)
Harwes Magda +2
Gabryś Hania +3 (2 pkt)
Kotala Gabrysia +5
Kuczyńska Ola +13 (2 pkt)
Jaworska Zuzia +6
Pilarczyk Lena +2
Wróbel Julia +4
Zmyślona Paulina +2
Szmaj Lena +7 (6 pkt)
DSC02081jpg