U11K: TOWARZYSKO Z DUŻĄ DOZĄ PRZEŻYĆ

U11K: TOWARZYSKO Z DUŻĄ DOZĄ PRZEŻYĆ

W ostatni czwartek rozegraliśmy mini turniej towarzyski w Kraszewicach z zespołami UKS Kaspro Ostrów Wlkp. oraz Pantery Szubin. Podczas meczów skupialiśmy się na wybranych elementach technicznych. Zawodniczki prowadziły obserwacje swoich wykonanych elementów. W wewnętrznym dialogu intropersonalnym zawodniczki liczyły wykonane: chwyty piłki z powietrza, wyprzedzenia w ataku i w obronie, bieg z podniesioną ręką i 3 kroki przyspieszenia po podaniach. Oba mecze zakończyły się naszymi wygranymi, ale prawdziwe zwycięstwa to gra na odczuciach, która coraz częściej przytrafia się naszym zawodniczkom. Świetnie sobie radziły także młodsze zawodniczki z rocz. 2012. Mimo braku kilku zawodniczek z rocz. 2011 (co prawda wsparła nas w tym meczu za to rok starsza Tola), nasza gra wyglądała naprawdę dobrze. Coraz lepsze i szybsze podania w biegu, bardzo dobra skuteczność rzutów z biegu sprawiają, że gramy z przyjemnością i radością. Punkty za elementy techniczne:
Demianiuk Julia – 46
Gałka Ola – 42
Kuczyńska Ola – 35
Grygowska Patrycja – 35
Harwes Magda – 34
Grabowska Tola – 15
Gabryś Hania – 20
Wróbel Julia – 32
Pilarczyk Lena – 7
Jaworska Zuzia – 14
Zadka Julia – 17
Sabała Weronika – 40
___________________________________
Podoba Ci się to co robimy? Uważasz, że promujemy dobre wartości? Chcesz być częścią psychopedagogicznego rozwoju dzieci i młodzieży? Wesprzyj nasze działania na różne sposoby.
Zostań darczyńcą – wpłać dowolną kwotę darowizny na nasze klubowe konto:
Nr konta banku: 22 9256 0004 0054 1499 2000 0010 (tytułem: darowizna)
Skorzystaj z naszej oferty sponsorskiej:
http://www.ksplaybasket.pl/kontakt-i-oferta-sponsorska
Moe by zdjciem przedstawiajcym 2 osoby ludzie stoj i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym 3 osoby ludzie uprawiajcy sporty ludzie stoj i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym 4 osoby ludzie uprawiajcy sporty i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym 4 osoby ludzie uprawiajcy sporty ludzie stoj i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym 3 osoby ludzie uprawiajcy sporty i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym 3 osoby ludzie stoj ludzie uprawiajcy sporty i w budynku