U11K: WIZYTA NA SESJI RADY GMINY KRASZEWICE

U11K: WIZYTA NA SESJI RADY GMINY KRASZEWICE

Dziś nasze wicemistrzynie województwa w kat. U11K na zaproszenie Wójta Gminy Kraszewice Pana Konrad Kuświk gościły w Urzędzie Gminy Kraszewice podczas sesji Rady Gminy. Wręczony został puchar przekazany przez Wielkopolski Związek Koszykówki - Wielkopolski Basket oraz okazałe medale za zajęcia II miejsca. Pan Wójt wspólnie z Przewodniczącym Rady Gminy Panem Artur Chowański wręczyli naszym koszykarkom także listy gratulacyjne oraz upominki. Gratulacje i miłe słowa dla naszych zawodniczek spłynęły także ze strony radnych. My dziękujemy Panu Wójtowi i Radzie Gminy za wspieranie sportu gminnego. Zwłaszcza koszykówki, która jak widać przynosi efekty nie tylko w postaci zdobytych miejsc czy wyników. Przede wszystkim nasza klubowa praca daje wymierne korzyści psychopedagogiczne oparte o system #IMOPEKSIS. Przypomnijmy skład naszej srebrnej drużyny:
Demianiuk Julia 2011
Gabryś Hanna 2011
Gałka Aleksandra 2011
Grygowska Patrycja 2011
Harwes Magdalena 2012
Jaworska Zuzanna 2011
Kotala Gabriela 2011
Kuczyńska Aleksandra 2011
Mielcarek Paula 2012
Pilarczyk Lena 2011
Pogorzelec Marcjanna 2014
Sabała Weronika 2011
Szmaj Lena 2011
Szmaj Maja 2013
Wróbel Julia 2012
Zadka Julia 2012
Zmyślona Paulina 2012
Trenerzy: Kruszakin Adrian, Szuleta Dominika, Gałka Damian
Moe by zdjciem przedstawiajcym 17 osb ludzie stoj i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym 14 osb ludzie stoj i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym 15 osb ludzie siedz ludzie stoj i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym 14 osb ludzie stoj i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym 17 osb ludzie siedz ludzie stoj i w budynku