U11K/U13K: DWA RAZY PODIUM NA OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU W NIDZICY

U11K/U13K: DWA RAZY PODIUM NA OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU W NIDZICYW poprzedni weekend dwie nasze drużyny wzięły udział w XVIII Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Dziewcząt Nida Cup 2024. W kat. U11K zagraliśmy z takimi drużynami jak UKS Piątka Ostrów Wlkp., Warsaw Basketball, La Basket Warszawa, SP 3 Nidzica, Elbasket Elbląg. Zaliczyliśmy 3 zwycięstwa i 2 przegrane mecze. Tym samym zajmujemy III miejsce robiąc sporo progresu przez cały turniej. W tym zespole skupiliśmy się na następujących elementach technicznych: przytrzymana ręka po rzutach, obrona niebieska, szybki wyrzut i wybicie, atak na zbiórkę, udane podania, przyspieszenie po podaniach: Wyróżnienia w naszym teamie otrzymały:
Sibińska Kinga (+49) – pierwsza piątka turnieju
Sibińska Marcelina (+45) – najlepsza w ataku w naszym zespole
Jen Nadia (+41) – wyróżnienie trenerów
Ponadto nasz zespół reprezentowały: Grzegorek Julia (+9), Ciomek Natalia (+7), Kruszakin Laura (+40), Gołdyn Anna (+17), Gołdyn Magdalena (+8), Gołdyn Martyna (+8), Paroń Kinga (+10), Jangas Olga (+4), Kolenda Gabriela (+7), Masina Blanka (+5), Mielczarek Ola (+5)

Z kolei w starszej kat. U13K rywalizowaliśmy z OKK Ostrołęka, UKS Piątka Ostrów Wlkp., SP 3 Nidzicia, Sokół Działdowo, SP 2 Nidzicia. Tutaj notujemy 4 pewne zwycięstwa i ulegamy tylko w meczu o I miejsce z OKK Ostrołęka. Ostatecznie klasyfikujemy się na II miejscu co jest bardzo dobrym wynikiem. Jednak ważniejsze co się udało uzyskać to spójność zespołu i lepsze relacje między zawodniczkami.
Wyróżnienia w tym zespole otrzymały:
Demianiuk Julia – najskuteczniejsza zawodniczka w zespole
Kurczyńska Klara – największy postęp w zespole
Ponadto nasz zespół reprezentowały: Gałka Ola, Kuczyńska Ola, Wróbel Julia, Jaworska Zuzia, Szmaj Lena, Kusiak Martyna, Gabryś Malwina, Gabryś Hania, Paszkowska Lena, Grygowska Patrycja.
Dodatkowo mogliśmy zwiedzić Zamek Krzyżacki w Nidzicy. Dziękujemy organizatorom Trójki Nidzicy za turniej i niezapomniane chwile.

Let's Play Basket!
____________________________________
Podoba Ci się to co robimy? Uważasz, że promujemy dobre wartości? Chcesz być częścią psychopedagogicznego rozwoju dzieci i młodzieży? Wesprzyj nasze działania na różne sposoby.
Zostań darczyńcą – wpłać dowolną kwotę darowizny na nasze klubowe konto:
Nr konta banku: 22 9256 0004 0054 1499 2000 0010 (tytułem: darowizna)
Skorzystaj z naszej oferty sponsorskiej:
http://www.ksplaybasket.pl/kontakt-i-oferta-sponsorska
_______________________________
W roku 2024 wspierają nas:
Wójt Gminy Kraszewice Konrad Kuświk
Crispy Natural
Oranżada Hellena
Imopeksis
Szkoła Podstawowa im. Mariana Falskiego w Kraszewicach
Szkoła Podstawowa w Czajkowie
Młode Asy Parkietów