U12K: DOBRE WIDOWISKO STWORZONE PRZEZ MŁODZICZKI MŁODSZE, IZOWENT I FUN4KIDS WSPIERAJĄ NASZE ZAWODNICZKI

U12K: DOBRE WIDOWISKO STWORZONE PRZEZ MŁODZICZKI MŁODSZE, IZOWENT I FUN4KIDS WSPIERAJĄ NASZE ZAWODNICZKI

W ostatnią sobotę zmierzyliśmy się u siebie z silnym i niepokonanym jak dotąd zespołem Lider Biofarm Swarzędz. Zaczęliśmy bardzo dobrze. Po 5 minutach prowadzimy 10:2. Niestety później to Liderki przejmują kontrolę i zaliczają „run” 2:20. Druga kwarta to ponownie lepsza gra z naszej strony. Odrabiamy szybko 10 pkt straty i wynik oscyluje wokół remisu. Dobrze wchodzimy w trzecią kwartę, którą wygrywamy 22:17 i przed ostatnią częścią gry tracimy już tylko 1 pkt. W 4. kwarcie na 4 minuty do końca przegrywamy 61:69 i wydaje się, że ciężko będzie odrobić straty. Jednak 2 czyściutkie trójeczki w wykonaniu Julki Demianiuk przywracają nasze nadzieje na zwycięstwo w tym meczu. Niestety w końcówce mimo dobrej organizacji gry i nieustępliwej obronie nie trafiamy kilku ważnych rzutów. Ostatecznie ulegamy 2 pkt prezentując coraz lepszą grę. Na pewno musimy poprawić rzuty osobiste, które w ostatnich meczach są na niskim poziomie skuteczności. W sobotę tylko 4/18 z linii rzutów wolnych… Rekord punktowy w tym meczu zanotowała Ola Kuczyńska, która zdobyła 20 pkt świetnie atakując ofensywną deskę. Obserwacje techniczne w tym meczu to: udane podania do szybkiego ataku, przyspieszenie w 3 krokach do szybkiego ataku, pojedynki w obronie 1x1 z piłką i zastawienie.
Punktowały i plusy za elementy techniczne zbierały:
Demianiuk Julia +19 (17 pkt)
Gabryś Hania +3 (1 pkt)
Gałka Ola +18 (17 pkt)
Grygowska Patrycja +6 (2 pkt)
Jaworska Zuzia +2 (2 pkt)
Kuczyńska Ola +10 (20 pkt)
Pilarczyk Lena +2
Pogorzelec Marcysia
Sabała Weronika +2
Stempień Hania +2
Szmaj Lena +25 (11 pkt)
Szmaj Maja +3
Zadka Julia +4 (2 pkt)
Zmyślona Paulina +9
Paszkowska Lena

KS Play Basket Kraszewice - Lider Biofarm Swarzędz 72:74

Mamy jeszcze dobrą wiadomość. Do grona naszych sponsorów dołączyła firma Izowent, która ufundowała bluzy rozgrzewkowe dla wszystkich naszych zawodniczek. Bardzo dziękujemy i zapraszamy do korzystania z usług i produktów firmy Izowent. Firma działa od 1997 r. w dziedzinie projektowania, produkcji i montażu wentylacji i klimatyzacji www.izowent.pl. Wcześniej wsparła nas także firma Fun4Kids. Rekomendujemy ich wypożyczalnie sprzętu i kompleksową organizację imprez plenerowych i zamkniętych. Polecamy
_____________________________________________
Podoba Ci się to co robimy? Uważasz, że promujemy dobre wartości? Chcesz być częścią psychopedagogicznego rozwoju dzieci i młodzieży? Wesprzyj nasze działania na różne sposoby.
Zostań darczyńcą – wpłać dowolną kwotę darowizny na nasze klubowe konto:
Nr konta banku: 22 9256 0004 0054 1499 2000 0010 (tytułem: darowizna)
Skorzystaj z naszej oferty sponsorskiej:
http://www.ksplaybasket.pl/kontakt-i-oferta-sponsorska
_______________________________
W roku 2022 wspierają nas już:
Gmina Kraszewice Wójt Konrad Kuświk
Crispy Natural
Oranżada Hellena
IMOPEKSIS.University
Szkoła Podstawowa im. Mariana Falskiego w Kraszewicach
Młode Asy Parkietów
Izowent www.izowent.pl
@Fun4Kids