U12K: MECZ BACK TO BACK W EMOCJACH RADOŚCI

W ostatnią niedzielę odbyliśmy daleką podróż do odległego Sierakowa, gdzie stoczyliśmy rewanżowe spotkanie w lidze młodziczek młodszych. Na wyjazd zebraliśmy zaledwie 10 zawodniczek dodatkowo w połowie składu młodszymi rocznikami. Dzień wcześniej stoczyliśmy ciężki bój ze Swarzędzem. Jednak niedosyt po 2 punktowej przegranej dzień wcześniej poniósł nasze zawodniczki do wygranej na wyjeździe. Początek spotkania dla rywalek, które prowadzą po pierwszej kwarcie 23:14. W drugiej części odrabiamy straty rzucając 26 pkt. W połowie meczu tracimy tylko 1 pkt. Trzecia kwarta jeszcze wyrównana. Najlepsze zostawiamy na koniec. Jeszcze na 3 min do końca wynik brzmi tylko 69:70 dla nas. Ostatnie 180 sekund wygrywamy 2:11 przypieczętowując zwycięstwo z bardzo trudnym przeciwnikiem. Bardzo dobre zawody rozegrała Lena Szmaj zdobywając 23 pkt i 24 plusy techniczne. Trenerka Dominika Szuleta zauważa, że nasze zawodniczki grały na dobrych odczuciach i emocjach radości z każdej akcji. To pozytywne nastawienie sprawia, że zawodniczki grają płynnie i po swojemu. Zdobyte kosze i punkty techniczne: