U12K: NIEWIELE ZABRAKŁO W PLEWISKACH

UKS Victoria Plewiska - KS Play Basket Kraszewice 80:73

W sobotę 11.12.2021r. rozegraliśmy wyjazdowe spotkanie z UKS Victoria Plewiska. Cały czas w zespole U12K nie możemy liczyć na optymalny skład, jednak brak danej zawodniczki daje rozwój innym. Radzimy sobie jak możemy i nie dajemy łatwo za wygraną. Mecz z drużyną z Plewisk był dość wyrównany, zaczęliśmy bardzo dobrze od startu 2:8. Potem kilkupunktowe prowadzenie utrzymywał zespół gospodarzy. W połowie 3. kwarty Victorianki prowadziły nawet 12 pkt, jednak w 4 min ostatniej części gry doprowadzamy do remisu 60:60. Wydawało się, że jesteśmy na dobrej drodze do zwycięstwa. Niestety nie do zatrzymania była Milena Nowak, która tego dnia rzuciła aż 45 pkt przechylając szalę zwycięstwa na korzyść rywalek w ostatnich minutach. Mimo braku zwycięstwa dajemy sporo pograć wszystkim zawodniczkom. Swoje szanse dostają także nowe zawodniczki, które trenują z nami od niedawna. Stawiamy na zespołowość i dawanie szans wszystkim na rozwój. Wyniki przyjdą prędzej czy później. W tym meczu obserwowaliśmy przede wszystkim: podania do szybkiego ataku, zastawienie, przechwyty, obrona na piłce. Liderki: