U12K: PO DOBRYM MECZU ULEGAMY Z OLIMIPIJCZYKIEM

UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. – KS Play Basket Kraszewice 82:55

Wynik meczu wyjazdowego tego nie odzwierciedla, ale to było naprawdę dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Mimo, że zaczynamy 11:3 to w ciągu 2 ostatnich min pierwszej kwarty zmniejszamy straty do 13:11. Do połowy meczu nie wyglądamy źle. Tracimy co prawda ok 10 pkt do rywalek, ale nasza gra może się podobać. Dobrze biegamy do szybkiego ataku, w obronie większość pojedynków wygranych, jesteśmy skuteczni. Może jedynie za dużo strat w podaniach. Trzecia odsłona utrzymujemy tempo. Rywalki co prawda uciekają na 16 pkt, ale udaje nam się odrobić straty na 9 pkt pod koniec trzeciej kwarty. Na przełomie ostatnich kwart to jednak ostrowianki notują „run” 16:0 i uciekają nam z wynikiem. W ostatniej części meczu nasza skuteczność nieco spadła, choć nie brakowało dobrych sytuacji do rzutów. Jesteśmy zadowoleni z meczu na bardzo trudnym terenie. Mimo niekorzystnego wyniku nasze zawodniczki pokazały się z dobrej strony.