U12K: ZABRAKŁO SIŁ W KOŃCÓWCE

KS Play Basket Kraszewice – MKS MOS Konin 41:51

W debiutanckim meczu zespołu z rocz. 2008 i młodszych mogliśmy liczyć na sporą dawkę emocji. Od samego początku mecz był bardzo wyrównany. Momentami wychodziliśmy na 5 punktowe prowadzenie, jednak rywalki z zaprzyjaźnionego Konina szybko odrabiały straty i to one od czasu do czasu zyskiwały kilku punktowe prowadzenie. Taka wymiana cisów trwała do połowy ostatniej części spotkania. Na 5 minut do końca mamy remis 39:39. Niestety w tym momencie dopada nas kryzys i od tego czasu zdobywamy tylko 2 punkty, a przeciwniczki trafiają 12 oczek. W ostatnich minutach widać było zmęczenie i braki w powrocie do obrony. Mimo przegranej trzeba pochwalić zawodniczki KS Play Basket Kraszewice za dobrą organizację gry, dzielenie się piłką i waleczność. Już jutro będziemy chcieli poprawić błędy i zagrać z jeszcze większą skutecznością w starciu z UKS Delfin w Kłecku.

Punkty: Gabryś Róża 16 pkt, Tomczak Katarzyna 6 pkt, Zmyślona Wiktoria 5 pkt, Juszczak Joanna 4 pkt, Kruszakin Nadia 2 pkt, Kosmala Aleksandra 2 pkt, Grabowska Tola 2 pkt, Kurmanek Natalia 2 pkt, Kuświk Kinga 2 pkt, Zadka Maja, Kleśta Anna, Kwiatkowska Nicola, Jeziorek Dagmara