U12K/U14K: MŁODZICZKI GORSZY DZIEŃ, KADETKI WG PLANU

U12K/U14K: MŁODZICZKI GORSZY DZIEŃ, KADETKI WG PLANU

W poprzedni weekend rozegraliśmy 2 wyjazdowe mecze w Swarzędzu (U12K) i w Rydzynie (U14K). To z pewnością nie były nasze najlepsze występy choć w Rydzynie cieszyliśmy się ze zwycięstwa.

U12K
Wiedzieliśmy, że mecz z liderem naszej grupy będzie trudny. Oczywiście można się tłumaczyć niepełnym składem, ale zagraliśmy naprawdę słabe spotkanie poniżej swoich możliwości. W obronie spóźnienia i dziury. W ataku nawet jak potrafiliśmy skonstruować ciekawe akcje to niestety skuteczność była fatalna nawet w prostych rzutach. Druga połowa nieco lepsza w naszym wykonaniu, ale nie udało się zmniejszyć strat. Poprawiliśmy długie podania choć nie zawsze potrafiliśmy celnie zakończyć kontrę. Ulegamy wysoko i czas na poprawę kilku elementów.
Lider Swarzędz – KS Play Basket Kraszewice 83:44
Grały i punktowały:
Zadka Julia, Wróbel Julia, Paszkowska Lena 2 pkt, Demianiuk Julia 10 pkt, Grygowska Patrycja 2 pkt, Pilarczyk Lena, Szmaj Lena 13 pkt, Kuczyńska Ola 4 pkt, Gałka Ola 13 pkt, Szmaj Maja, Zmyślona Paulina, Pogorzelec Marcysia

U14K
Mecz w Rydzynie zaczęliśmy bardzo dobrze. Wynik 10:28 napawał optymizmem, jednak kolejne kwarty już nie były tak optymistyczne. Mimo naszej przewagi zbyt częste straty w łatwych podaniach czy złe decyzje rzutowe sprawiły, że mecz nie do końca układał się po naszej myśli. Na plus dobre atakowanie tablic, sporo zbiórek, a co za tym idzie mogliśmy uruchamiać szybki atak i ponawiać akcje. Były momenty szybkich podań w ataku pozycyjnym, ale rzuty z dystansu tego dnia nam nie siedziały. Wygrywamy wyraźnie, ale tutaj też jeszcze można poprawić co nieco.
KK Rycerze Rydzyna – KS Play Basket Kraszewice 58:78
Grabowska Tola +23 (17 pkt)
Kolański Zuzia +11 (16 pkt)
Kruszakin Nadia +13 (12 pkt)
Kurmanek Natalia +13 (4 pkt)
Kuświk Kinga +5 (2 pkt)
Mielczarek Zosia +20 (9 pkt)
Zadka Maja +16 (14 pkt)
Szmaj Lena +9 (4 pkt)
_____________________________________
Podoba Ci się to co robimy? Uważasz, że promujemy dobre wartości? Chcesz być częścią psychopedagogicznego rozwoju dzieci i młodzieży? Wesprzyj nasze działania na różne sposoby.
Zostań darczyńcą – wpłać dowolną kwotę darowizny na nasze klubowe konto:
Nr konta banku: 22 9256 0004 0054 1499 2000 0010 (tytułem: darowizna)
Skorzystaj z naszej oferty sponsorskiej:
http://www.ksplaybasket.pl/kontakt-i-oferta-sponsorska
_______________________________
W roku 2023 wspierają nas:
Gmina Kraszewice Wójt Konrad Kuświk
Crispy Natural
Oranżada Hellena
Imopeksis
Szkoła Podstawowa im. Mariana Falskiego w Kraszewicach
Młode Asy Parkietów
Firma Izowent www.izowent.pl