U12K/U14K/U15K: PRACOWITE 3 DNI NASZYCH KOSZYKAREK

U12K/U14K/U15K: PRACOWITE 3 DNI NASZYCH KOSZYKAREK

W ostatni weekend i czwartek rozegraliśmy aż 4 mecze w 3 kat. wiekowych. Na pierwszy ogień poszły kadetki młodsze, które w czwartek zmierzyły się u siebie z UKS Kaspro Ostrów Wlkp.

U14K: KS Play Basket Kraszewice - UKS Kaspro Ostrów Wlkp. 53:62

Bez kilku podstawowych zawodniczek nie oczekiwaliśmy wielkich rzeczy w tym meczu. Mimo osłabień pozostałe zawodniczki stanęły na wysokości zadania i dzielnie stawiały opór rywalkom. 6 celnych "trójek" z naszej strony robi wrażenie. Mimo, że momentami przegrywaliśmy 16 pkt udało się nam zmniejszyć straty do 6 pkt na początku IV kwarty. Na pewno do poprawy pozostaje obrona na piłce. Wynikowo ulegamy, ale nasze zawodniczki zanotowały mnóstwo poprawnie wykonanych elementów technicznych.
Liderki - elementy techniczne:
Kosmala Ola - 41
Kurmanek Natalia - 25
Kolański Zuzia - 11
Grabowska Tola - 7
Ficner Weronika - 6
Grały i punktowały:
Kruszakin Nadia 6 pkt, Kolański Zuzia 4 pkt, Szczepaniak Roksana 2 pkt, Kurmanek Natalia 6 pkt, Kuświk Kinga 6 pkt (3x3 pkt), Ficner Weronika 6 pkt, Grabowska Tola 4 pkt (1x3pkt), Kosmala Ola 16 pkt (1x3 pkt), Czarnek Sandra
U12K: RKKS Rawia Rawicz – KS Play Basket Kraszewice 70:24
Niestety ten wyjazdowy mecz w Rawiczu zupełnie nam nie wyszedł. Co prawda brak liderki Zuzi Kolański mógł nam psuć szyki, ale tego dnia pozostałe zawodniczki były cieniami samych siebie. Słabo biegaliśmy do szybkiego ataku, mnóstwo przegranych pojedynków w obronie na piłce i fatalna skuteczność sprawiły, że nie mieliśmy nic do powiedzenia w tym meczu. Słabo wykonywane elementy techniczne przeniosły się na wynik meczu. Mamy nadzieję, że to tylko gorszy dzień naszych zawodniczek. Wiemy, że potrafią dużo więcej niż pokazały w tym meczu. Musimy wrócić na właściwe tory.
Liderki – elementy techniczne:
Grabowska Tola – 21
Pawlak Weronika – 8
Gabryś Hania – 8
Gałka Ola – 6
Grały i punktowały:
Gabryś Hania, Demianiuk Julia 4 pkt, Grygowska Patrycja 1 pkt, Pilarczyk Lena, Szmaj Lena, Gałka Ola, Kuczyńska Ola 2 pkt, Skorupa Maja 2 pkt, Grabowska Tola 11 pkt, Pawlak Weronika 2 pkt, Łazarek Magda 2 pkt
U15K: UKS Olimp ISOSFERA Rawicz – KS Play Basket Kraszewice 55:78
Mecz z silną ekipą z Rawicza był wyrównany przez większość spotkania. Choć momentami rywalki prowadziły 10 pkt. My graliśmy skutecznie i odważnie. Mimo problemów z obroną na piłce i faulami naszych podkoszowych nie poddawaliśmy się. W tym meczu skupiliśmy na dokładnych podaniach do szybkiego ataku, zastawianiu, przechwytach i obronie na piłce.
Liderki – elementy techniczne:
Kosmala Paulina – 32
Kowalczyk Nikola – 22
Kosmala Ola – 17
Kuświk Ada – 17
Grały i punktowały:
Kosmala Ola 4 pkt, Kosmala Paulina 23 pkt (1x3 pkt), Kurmanek Natalia 5 pkt (1x3 pkt), Kuświk Ada, Kuczyńska Michalina 15 pkt, Kowalczyk Nikola 21 pkt, Ficner Weronika 3 pkt, Jastrzębska Martyna 7 pkt
U15K: MUKS II Poznań – KS Play Basket Kraszewice 93:34
Niestety liczne braki kadrowe i bardzo okrojony skład sprawiły, że był to mecz o przetrwanie. Wąska rotacja, mecz w nogach dzień wcześniej, problemy z faulami i kontuzja Oli Kosmali nie pozwoliły nam na wyrównany mecz. Jeszcze jakoś trzymaliśmy się do przerwy (46:23). Niestety w trzeciej kwarcie Ola Kosmala skręciła kostkę, a Martyna Jastrzębska schodzi z boiska z 5 faulami. Kończymy mecz w 6-osobowym składzie grając połową zawodniczek rocz. 2009. Wszystko to sprawia, że przegrywamy wysoko, a nasza gra pozostawia wiele do życzenia. Nie trafialiśmy rzutów na pusty kosz, brak odwagi w ataku oraz mnóstwo strat w podaniach źle działały na morale zajechanych zawodniczek. Liczymy jednak, że w rewanżu w pełnym składzie poprawimy naszą grę i zagramy wyrównany mecz. Stać na to nasze zawodniczki jeśli nabiorą większej pewności siebie.
Liderki – elementy techniczne:
Kosmala Paulina – 25
Kowalczyk Nikola – 23
Jastrzębska Martyna – 20
Chojnacka Tosia – 15
Grały i punktowały:
Kosmala Ola 2 pkt, Kosmala Paulina 13 pkt, Kuświk Kinga, Ficner Weronika 1 pkt, Jastrzębska Martyna, Chojnacka Tosia, Kowalczyk Nikola 16 pkt, Kruszakin Nadia 2 pkt
Moe by zdjciem przedstawiajcym co najmniej jedna osoba ludzie uprawiajcy sporty i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym co najmniej jedna osoba ludzie uprawiajcy sporty ludzie stoj i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym co najmniej jedna osoba ludzie uprawiajcy sporty ludzie stoj i w budynku