U13K: CIĘŻKO WYWALCZONE ZWYCIĘSTWO

Dzisiejsze spotkanie w lidze młodziczek starszych z UKS Siekierki Kostrzyn należało do bardzo emocjonujących. Spodziewaliśmy się wyrównanego meczu i tak też było. Pierwsze 3 kwarty to gra kosz za kosz. Żadnej z drużyn nie udało się zbudować przewagi większej niż 5 pkt. Dopiero w 4. odsłonie na 6 minut do końca rywalki budują 9 pkt prowadzenie. Wydaje się, że ciężko będzie odrobić te straty. Jednak w końcówce robimy „run” 16:2 i wychodzimy zwycięsko w tym starciu. Mimo zwycięstwa nadal musimy popracować nad skutecznością rzutów spod kosza i linii rzutów osobistych. Pozostałe elementy gry wyglądały lepiej niż w poprzednich meczach. Robimy postępy i bardziej szanujemy piłkę, dobrze budujemy atak pozycyjny. W obronie różnie bywa, ale też będziemy nad nią pracować. W tym meczu zawodniczki miały przydzielone specjalne zadania. Poniżej efekt realizacji oraz zdobyte punkty:
Demianiuk Julia +9 (18 pkt, 1x3 pkt)