U13K: COŚ NIECOŚ POTRAFIĄ

U13K: COŚ NIECOŚ POTRAFIĄ

Wczorajszy mecz z drugą drużyną z Leszna możemy uznać za dość udany. Wygrywamy wysoko kontrolując przebieg meczu od początku do końca. Nasze zawodniczki bardzo dobrze realizowały założenia przedmeczowe. Dziś skupiliśmy się na dokładnych podaniach do szybkiego ataku, biegu do kontry, obronie na piłce i zastawieniu. Na pewno udało się poprawić ilość zastawień w porównaniu z poprzednimi meczami. Realizujemy coraz dokładniejsze długie podania. Zawodniczki lepiej odczytują kiedy mają grać 1x1 z piłką, a kiedy dzielić się piłką. Cieszy coraz liczniejsza grupa kibiców podczas naszych meczów domowych. Wszystko to utwierdza nas w przekonaniu, że to co robimy szkoleniowo (IMOPEKSIS) ma sens i daje efekt. Jednak cały czas najważniejsze są dla nas przyczyny szkoleniowe i rozwój wszystkich zawodniczek. Do poprawy pozostaje m. in. więcej ruchu w ataku pozycyjnym i atakowanie zbiórek ofensywnych.
Grały i punktowały:
Szala Milena +5
Demianiuk Julia +19 (18 pkt)
Gałka Ola +17 (10 pkt)
Kolański Zuzia +22 (20 pkt)
Grabowska Tola +13 (23 pkt)
Szmitke Lena +8 (2 pkt)
Grygowska Patrycja +10
Rzepecka Nadia +20 (4 pkt)
Studziańska Amelia +8
Szmaj Lena +15 (4 pkt)
Gabryś Hania +10
Kuczyńska Ola +23 (7 pkt)
KS Play Basket Kraszewice - POMPAX MKS Tęcza Leszno 88:34
_____________________________________________
Podoba Ci się to co robimy? Uważasz, że promujemy dobre wartości? Chcesz być częścią psychopedagogicznego rozwoju dzieci i młodzieży? Wesprzyj nasze działania na różne sposoby.
Zostań darczyńcą – wpłać dowolną kwotę darowizny na nasze klubowe konto:
Nr konta banku: 22 9256 0004 0054 1499 2000 0010 (tytułem: darowizna)
Skorzystaj z naszej oferty sponsorskiej:
http://www.ksplaybasket.pl/kontakt-i-oferta-sponsorska
_______________________________
W roku 2022 wspierają nas już:
Gmina Kraszewice Wójt Konrad Kuświk
Crispy Natural
Oranżada Hellena
IMOPEKSIS.University
Szkoła Podstawowa im. Mariana Falskiego w Kraszewicach
Młode Asy Parkietów