U13K: POWOŁANIA NA ZGRUPOWANIE KADRY WOJEWÓDZKIEJ

U13K: POWOŁANIA NA ZGRUPOWANIE KADRY WOJEWÓDZKIEJ4 nasze zawodniczki otrzymały powołania na pierwsze zgrupowanie kadry województwa wielkopolskiego WZKosz rocz. 2011. Zgrupowanie odbędzie się 25.02.2024r w Kórniku. Konkurencja jest spora, ale dziewczyny będą chciały pokazać się z jak najlepszej strony. Zapraszamy na parę słów o powołanych zawodniczkach:

Gałka Aleksandra (rocz. 2011) – specjalistka od obrony, świetnie dba o detale defensywne. Potrafi upilnować zarówno przeciwniczki szybkie, jak i silne i duże. Ostatnio coraz pewniej czuje się we wjazdach podkoszowych. Poprawiła rzut lewą ręką. Jej najmocniejszą stroną są dwutakty łamane. Potrafi rozgrywać i zagrać pod koszem. Jeśli bardziej uwierzy w siebie to będzie nie do zatrzymania.

Demianiuk Julia (rocz. 2011) – jedna z najbardziej systematycznych i pracowitych koszykarek w naszym klubie. Jej ofensywna pewność siebie daje dużo energii drużynie. Znakomita we wjazdach podkoszowych, zawsze groźna w rzutach za 3 pkt. Nie próżnuje także w obronie. Lubi brać ciężar gry na siebie, nie boi się odpowiedzialności. Spory arsenał umiejętności pozwala jej świetnie sobie radzić w grze na piłce i bez piłki.

Kuczyńska Aleksandra (rocz. 2011) - pochodząca z Kalisza zawodniczka swoją karierę rozpoczynała w KT Kosz Kalisz grając w drużynie w chłopakami. Od ponad 2 sezonów jest bardzo ważną częścią naszego zespołu U13K, powoli daje także wsparcie w U15K. Specjalnością Oli są rzuty z półdystansu i za 3 pkt. Świetnie czuje „deskę”, ma dużo zbiórek po obu stronach boiska. W ostatnich czasie poprawiła technikę rzutu i kozłowanie. Daje duże wsparcie na rozegraniu oraz pod koszem.

Szmaj Lena (rocz. 2011) – dusza drużyna, tworzy niesamowitą atmosferę w zespole. Jej pozytywna energia jest zaraźliwa. Lena potrafi napędzić całą drużynę w ataku. Gra bardzo wszechstronnie. Potrafi rzucać z dystansu i odważnie atakować obręcz. Często można podziwiać jej długie podania do szybkiego ataku. W obronie uwielbia przechwyty, daje ogromne wsparcie innym.

Naszym podopiecznym życzymy udanych występów podczas konsultacji i dalszych powołań.

_____________________________________
Podoba Ci się to co robimy? Uważasz, że promujemy dobre wartości? Chcesz być częścią psychopedagogicznego rozwoju dzieci i młodzieży? Wesprzyj nasze działania na różne sposoby.
Zostań darczyńcą – wpłać dowolną kwotę darowizny na nasze klubowe konto:
Nr konta banku: 22 9256 0004 0054 1499 2000 0010 (tytułem: darowizna)
Skorzystaj z naszej oferty sponsorskiej:
http://www.ksplaybasket.pl/kontakt-i-oferta-sponsorska
_______________________________
W roku 2024 wspierają nas:
Wójt Gminy Kraszewice Konrad Kuświk
Crispy Natural
Oranżada Hellena
Imopeksis
Szkoła Podstawowa im. Mariana Falskiego w Kraszewicach
Szkoła Podstawowa w Czajkowie
Młode Asy Parkietów