U14K: CORAZ WIĘCEJ PEWNOŚCI W NASZEJ GRZE

Dziś w niedzielne przedpołudnie zmierzyliśmy się u siebie z ekipą Rawia „Rawi Met” Rawicz w lidze kadetek młodszych. Spodziewaliśmy się trudnego wyzwania i wyrównanego meczu. Taka też była pierwsza połowa (34:32), w trzeciej kwarcie wrzuciliśmy wyższy bieg w ataku, dzięki czemu budujemy bezpieczną przewagę. W ostatniej kwarcie obie ekipy już na oparach. Zdobywamy tylko 8 pkt w tej części, ale obrona top - zatrzymujemy rywalki na tylko 2 oczkach. Całe spotkanie bardzo udane w naszym wykonaniu. Gramy coraz pewniej w ataku, odważnie atakujemy strefę podkoszową, coraz lepsze decyzje i odczytywanie błędów przeciwniczek w obronie. W obronie bardzo dobrze pracujemy by zatrzymać liderki drużyny przeciwnej, sporo przechwytów z obrony niebieskiej. Nawet po przegranych pojedynkach 1x1 z piłką jesteśmy w stanie nadbiec i naprawić sytuację. Ponownie notujemy dużą ilość poprawnie wykonanych aspektów technicznych: 145.