U14K: MNÓSTWO DZIELENIA SIĘ PIŁKĄ KLUCZEM DO SUKCESU

Wczorajsza niedziela to także wyjazdowy mecz w Suchym Lesie w kat. kadetek młodszych. Od początku świetnie funkcjonujemy w ataku, dobrze dzielimy się piłką, kozłowanie prawie tylko do mijania. Dzięki temu tworzymy wiele sytuacji z otwartymi pozycjami do rzutów. Co prawda nasza skuteczność z dystansu tego dnia była bardzo słaba, tylko jedna celna „trójka”. Jednak sama organizacja gry w ataku była bardzo przyjemna dla oka. W obronie też nie mogliśmy narzekać, dobre zastawienia i sporo zbiórek. Nawet po przegranych pojedynkach 1x1 nie odpuszczaliśmy. Przez większość meczu prowadzimy ok 10 pkt różnicy. W połowie czwartej kwarty rywalki zbliżają się na 5 pkt, ale ostatnie minuty należą do nas i zdobywamy ostatnie 8 pkt z rzędu.