U14K: TESTY SPRAWNOŚCIOWE I KOLEJNE POWOŁANIA KADROWE

U14K: TESTY SPRAWNOŚCIOWE I KOLEJNE POWOŁANIA KADROWE

Wczoraj w Poznaniu 5 naszych zawodniczek wzięło udział w testach sprawnościowych MTSF dla zawodniczek kadry wojewódzkiej (rocz. 2010/11). Dodatkowo dwie nasze koszykarki Tola Grabowska i Zuzanna Kolański otrzymały kolejne powołania na zgrupowanie kadry Wielkopolski (rocz. 2010), które odbędzie się w dniach 29.09-01.10.2023r. Liczymy, że nasze zawodniczki są w stanie powalczyć o miejsca w ostatecznej reprezentacji kadry. Z drugiej strony wydaję się, że reprezentacja jest już ustalona, ale nasze zawodniczki z pewnością nie odpuszczą i dają z siebie maxa. Z rocz. 2011 nasz klub reprezentowały Ola Gałka, Julka Demianiuk, Lena Szmaj. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za Tolę i Zuzę
_________________________
W roku 2023 wspierają nas:
Wójt Gminy Kraszewice Konrad Kuświk
Crispy Natural
Oranżada Hellena
Imopeksis
Szkoła Podstawowa im. Mariana Falskiego w Kraszewicach
Młode Asy Parkietów
Firma Izowent www.izowent.pl
Instalator Krzysztof Pietras