U14K: WSZYSTKIE ZAWODNICZKI ZDOBYWAJĄ DWUCYFROWĄ LICZBĘ POPRAWNIE WYKONANYCH ELEMENTÓW

KS Play Basket Kraszewice – KK Rycerze Rydzyna 85:49

Budujemy szybko wyraźną przewagę już w pierwszej kwarcie 21:4. Zwalniamy nieco tempo w drugiej odsłonie, choć przez pierwsze 13 minut meczu trafiamy aż 4 razy za 3 pkt. Gra się wyrównała, ale utrzymujemy prawie 20 pkt przewagi. Początek trzeciej kwarty dla Rycerek, zmniejszają straty przez moment do 11 pkt. Jednak w dalszej części tej kwarty notujemy „run” 22:4. Ostatnia część meczu to kontrolowanie meczu i dużo gry, tak jak w całym meczu, dla wszystkich zawodniczek. W tym meczu skupiliśmy się na udanych podaniach do najdalszej zawodniczki (+28), biegu do szybkiego ataku (+43), zastawianiu (+65) czy pójściu na zbiórkę w ataku (+66). Każda z grających zawodniczek zanotowała min 10 plusów z elementów technicznych: