U14K: ZAWSZE KTOŚ ZAGRA DOBRY MECZ

KS Play Basket Kraszewice – UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 53:87

Wynik na to nie wskazuje, no bo na zbyt wiele nie może wskazywać, ale to był naprawdę doby mecz w naszym wykonaniu. Dał nam dużo dobrych przeżyć i odczuć postępu. Tak naprawdę tylko pierwszą kwartę zagraliśmy poniżej naszych możliwości (6:30). Potem weszliśmy na wyższe obroty i pokazaliśmy, że możemy grać z bardziej doświadczoną drużyną jak równy z równym. Nasze zawodniczki poczuły dobre flow i z minuty na minutę grały coraz pewniej. Ta dobra energia sprawiła, że rekordowe zawody zagrała Wiktoria Zmyślona 14 pkt i 9 plusów technicznych. Dobre wsparcie dała także Nadia Kruszakin 19 plusów technicznych i 12 pkt, Natalia Kurmanek – odpowiednio 16 plusów i 2 pkt oraz Ola Kosmala – 11 plusów i 6 pkt. Mimo braku kilku podstawowych zawodniczek robiliśmy co w naszej mocy by sprostać rywalkom. Nawet zawodniczki 2 lata młodsze dawały radę: Tola Grabowska – 10 plusów i 10 pkt. W tym meczu skupiliśmy się na biegu do szybkiego ataku, przyspieszeniach po podaniach, zastawieniach i obronie close out. Plusy za elementy techniczne i zdobycze punktowe: