U14K/U15K: PIERWSZE SPARINGI ZA NAMI

U14K/U15K: PIERWSZE SPARINGI ZA NAMI

Dziś rozegraliśmy 2 mecze towarzyskie z drużynami UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. Powoli wchodzimy w cykl przygotowań do nowego sezonu. Dziś nasza gra wyglądała w obu meczach bardzo dobrze. Zespołowa gra w ataku, mądre decyzje, dokładna realizacja elementów technicznych, mocna obrona na piłce sprawiły, że z obu meczów wychodzimy zwycięsko. Należy dodać też, że średnia wieku rywalek była nieco niższa niż naszych ekip. Z drugiej strony nie graliśmy też w optymalnych składach. Przed nami intensywny czas przygotowań w turniejach i meczach towarzyskich. W tym sezonie nasz klub będą reprezentować 3 zespoły młodzieżowe w ligach wojewódzkich. Nasze boje ligowe będziemy toczyć w kategoriach U11K, U13K i U15K. Seniorzy także nie będą próżnować. Ponownie wystawimy 2 drużyny w rozgrywkach Ostrowskiej Ligi Koszykówki. Dwie nasze wychowanki: Martyna Jastrzębska i Paulina Kosmala będą rywalizować w kat. U19K pod szyldem TS Basket Gniezno (umowy wypożyczenia). Na dniach pojawi się sporo informacji na temat kolejnej edycji Kraszewickiej Basket Ligi i turniejów organizowanych przez nasz klub. Stay tuned

__________________________
W roku 2023 wspierają nas:
Wójt Gminy Kraszewice Konrad Kuświk
Crispy Natural
Oranżada Hellena
Imopeksis
Szkoła Podstawowa im. Mariana Falskiego w Kraszewicach
Młode Asy Parkietów
Firma Izowent www.izowent.pl
Instalator Krzysztof Pietras