U15K: DOBRY POCZĄTEK, SŁABA KOŃCÓWKA

Niestety w starciu kadetek starszych ulegamy u siebie MKS MOS Konin po meczu, który miał 2 oblicza. Pierwsza połowa na plus. Dobra obrona, sporo przechwytów i szybkich ataków. Gramy na dobrej skuteczności. Momentami prowadzimy nawet 11 punktami. Do przerwy utrzymujemy 6 pkt przewagi 39:33. Niestety po zmianie stron nasza skuteczność rzutów z gry spada, a w obronie nie realizujemy założeń. Rywalki budują i utrzymują kilkunastopunktowe prowadzenie. W drugiej połowie na pewno zabrakło skuteczności rzutowej, pojawiło się także sporo strat. Momentami za dużo gramy indywidualnie 1x1 na piłce. Potrzeba więcej gry bez piłki i dzielenia się piłką. Mamy chwile dobrej gry w obronie, ale przewagi fizyczne zawodniczek z Konina też zrobiły swoje. Nie potrafiliśmy też zatrzymać Mai Olejniczak, która wpakowała nam aż 51 pkt. Trzeba przyznać, że rywalki trafiały na dużej skuteczności mimo naszych wysiłków defensywnych.