U15K: ZWYCIĘSTWO W ROGOŹNIE, MEDAL DLA NASZEGO TRENERA I PREZESA, KIBICUJEMY NA EKSTRAKLASIE

U15K: ZWYCIĘSTWO W ROGOŹNIE, MEDAL DLA NASZEGO TRENERA I PREZESA, KIBICUJEMY NA EKSTRAKLASIE

UKS Tribecco Dwójka Rogoźno – KS Play Basket Kraszewice 67:86

Ostatnio bardzo dużo się dzieje w naszym klubie, nie nadążamy z relacjami. Tym razem w ostatnią sobotę udaliśmy się najpierw do Rogoźna, gdzie zmierzyliśmy się w meczu kadetek starszych z tamtejszą UKS Tribecco Dwójką. Ponownie wystąpiliśmy w niepełnym składzie, ale nasza gra była przede wszystkim skuteczna w ataku. Od początku stopniowo budowaliśmy przewagę w tym meczu by w połowie prowadzić 29:47. Co prawda nie trafiliśmy w tym spotkaniu żadnej „trójki”, za to spod kosza i półdystansu „siedziało” nam jak nigdy. To wystarczyło by w szczytowym momencie 4. kwarty prowadzić nawet 26 pkt. Niestety do poprawy pozostają podania i bieg do szybkiego ataku, w obronie zbyt statycznie, bez sportowej agresji. Mimo zwycięstwa musimy poprawić kilka elementów. Najlepszy mecz w ataku zagrała tego dnia Martyna Jastrzębska, która rzuciła swoje rekordowe 27 pkt trafiając na bardzo wysokiej skuteczności. Liderki w elementach technicznych:
Kosmala Paulina – 17
Kuczyńska Michalina – 15
Jastrzębska Martyna – 14
Chojnacka Tosia – 13
Kowalczyk Nikola – 10
Grały i punktowały:
Kosmala Paulina 18 pkt, Kurmanek Natalia 5 pkt, Kuświk Kinga 1 pkt, Szczepaniak Roksana 8 pkt, Jastrzębska Martyna 27 pkt, Chojnacka Tosia 2 pkt, Kuczyńska Michalina 16 pkt, Kowalczyk Nikola 9 pkt, Ficner Weronika
Ale to nie koniec atrakcji tego dnia. W drodze powrotnej dopingowaliśmy ekstraklasowy zespół AZS ENEA Poznań w starciu z Polonią Warszawa. Co prawda poznanianki po dobrej grze uległy minimalnie rywalkom, ale nasze zawodniczki miały okazję zobaczyć kobiecy basket na najwyższym poziomie. W przerwie meczu nasz Trener i Prezes Klubu Adrian Kruszakin został odznaczony przez Prezesa WZKosz Pana Łukasz Zarzycki Honorową Odznaką oraz Medalem za Zasługi dla Wielkopolskiej Koszykówki z okazji obchodów 100-lecia Wielkopolskiej Koszykówki. Gratulujemy i życzmy dalszej wytrwałości i wytężonej pracy w koszykówce dla dzieci, młodzieży i seniorów.
________________________________
Podoba Ci się to co robimy? Uważasz, że promujemy dobre wartości? Chcesz być częścią psychopedagogicznego rozwoju dzieci i młodzieży? Wesprzyj nasze działania na różne sposoby.
Zostań darczyńcą – wpłać dowolną kwotę darowizny na nasze klubowe konto:
Nr konta banku: 22 9256 0004 0054 1499 2000 0010 (tytułem: darowizna)
Moe by zdjciem przedstawiajcym 5 osb ludzie stoj i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym 8 osb ludzie stoj i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym 6 osb ludzie stoj i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym 4 osoby ludzie uprawiajcy sporty ludzie stoj i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym 9 osb ludzie stoj i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym 11 osb ludzie stoj i w budynku