U15K/U17K: NIE ZABRAKŁO WALKI I PECHA W FINAŁACH WIELKOPOLSKI W KOSZYKÓWCE 3X3

U15K/U17K: NIE ZABRAKŁO WALKI I PECHA W FINAŁACH WIELKOPOLSKI W KOSZYKÓWCE 3X3

Wracamy jeszcze do poprzedniego weekendu, kiedy to zostały rozegrane Młodzieżowe Mistrzostwa Wielkopolski 3x3. Nasze drużyny wystąpiły w kat. U15K i U17K. Jednak w obu przypadkach zagraliśmy składami średnio 2 lata młodszymi. Trudno nam było rywalizować ze starszymi przeciwniczkami. Zawody potraktowaliśmy bardziej jako zebranie doświadczenia na przyszłość. W U15K pod opieką trenera Przemysława Grabowskiego walczyliśmy ze wszystkich sił, ale nie udało się wygrać meczu. Trafiliśmy o tyle pechowo, że w fazie grupowej mieliśmy do czynienia z późniejszymi finalistkami czyli MUKS Poznań i MKS Opalenica. W zeszłą niedzielę zagraliśmy z kolei turniej finałowy w kat. U17K także w miejscowości Baranowo pod Poznaniem. W pierwszych 2 meczach niesamowicie pechowo przegrywamy po dogrywkach oba mecze z ENEA AZS Poznań oraz MUKS Poznań. Wygrywamy po dobrym meczu z KSKK Koszalin i walkower dla nas w starciu z Młodymi Lwicami Gdańsk. Mimo wszystko mamy najlepszy bilans małych punktów i awansujemy do najlepszej 8 turnieju. Tutaj mierzymy się z drugą ekipą KSKK Koszalin, która nie daje nam szans wygrywając 12:4. Ostatecznie zajmujemy VIII miejsce na 19 zespołów co uznajemy za dobry rezultat biorąc pod uwagę wiek naszych zawodniczek. Wystąpiliśmy w składach:
U15K: Kosmala Ola, Kurmanek Natalia, Ficner Weronika, Chojnacka Antosia
U17K: Kosmala Paulina, Kosmala Ola, Jastrzębska Martyna, Ficner Weronika
IMG_20220529_160514jpg Moe by zdjciem przedstawiajcym 9 osb ludzie stoj i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym 12 osb ludzie uprawiajcy sporty ludzie stoj i na wieym powietrzu Moe by zdjciem przedstawiajcym 13 osb i ludzie stoj Moe by zdjciem przedstawiajcym 7 osb ludzie stoj ludzie uprawiajcy sporty i tekst Enea Enea znea ea 3 27 RASZEW 12