U17K: FINAŁ WIELKOPOLSKI W KOSZYKÓWCE 3X3

U17K: FINAŁ WIELKOPOLSKI W KOSZYKÓWCE 3X3

Ostatnia sobota to także udział naszej najstarszej drużyny młodzieżowej w Mistrzostwach Województwa w koszykówce 3x3. W turnieju zagościło 12 drużyn z wielkopolski, tylko 2 mogły awansować do półfinału MMP 3x3. Silna obsada turnieju zapowiadała trudną przeprawę dla naszych zawodniczek. Nasz team wystąpił w składzie Dominika Szuleta, Bernadetta Kowalczyk, Weronika Cegiełka i Paulina Kosmala pod opieką trenera Przemysława Grabowskiego. W fazie grupowej na początek mierzymy się z zespołem UKS Dwójka Rogoźno, który po średniej grze z naszej strony wygrywamy po dogrywce 11:10. W drugim starciu grupowym nie mieliśmy nic do powiedzenia z bardzo silną ekipą MKS II Opalenica. Ulegamy wyraźnie 7:21. Brakuje skuteczności. Lepsze spotkanie rozgrywamy w etapie barażowym o wejście do ćwierćfinału. Trafiamy seryjnie z dystansu. Dzięki czemu wygrywamy wysoko 16:10 z MKS MOS Konin. W ¼ finału spotykamy się z późniejszym zwycięzcą turnieju, czyli drużyną MUKS II Poznań. Bardziej doświadczone rywalki nie pozwalają nam na zbyt wiele. Przegrywamy 7:20 i ostatecznie zajmujemy VIII miejsce w Wielkopolsce. W najbliższą sobotę swoje zmagania w koszykówce 3x3 o mistrzostwo województwa stoczą zawodniczki U15K. Trzymamy kciuki.

https://play.fiba3x3.com/.../88700af2-ca04-4043.../brackets

_______________________________________________________
Podoba Ci się to co robimy? Uważasz, że promujemy dobre wartości? Chcesz być częścią psychopedagogicznego rozwoju dzieci i młodzieży? Wesprzyj nasze działania na różne sposoby.

Zostań darczyńcą – wpłać dowolną kwotę darowizny na nasze klubowe konto:
Nr konta banku: 22 9256 0004 0054 1499 2000 0010 (tytułem: darowizna)

Skorzystaj z naszej oferty sponsorskiej:
http://www.ksplaybasket.pl/kontakt-i-oferta-sponsorska

Zrzutka – wspieraj nasze konkretne przedsięwzięcia:
https://zrzutka.pl/t2xzv9


IMG-20210509-WA0000jpg