WIELKOPOLSKIE MŁODZIEŻOWE MECZE GWIAZD 2023

WIELKOPOLSKIE MŁODZIEŻOWE MECZE GWIAZD 2023Mecze Gwiazd, które odbyły się 30.12.2023 roku były prawdziwym świętem dla miłośników koszykówki. Nasze młode talenty miały okazję zaprezentować swoje umiejętności na tle najlepszych zawodniczek z Wielkopolski.

W meczu U13K, Julia Demianiuk dumnie reprezentowała zespół Południa Wielkopolski, który pokonał drużynę z Północy. Następnie, w meczu U15K, zespół Południa pod wodzą trenera Adriana Kruszakina (wspólnie z Wicemistrzynią Europy Ireną Linką) stanął do rywalizacji. W składzie zespołu znalazły się nasze zawodniczki: Nadia Kruszakin, Zuzia Kolański i Michalina Kuczyńska. Mimo iż zwycięstwo przypadło drużynie z Północy, nasze zawodniczki z Południa zagrały znakomitą drugą połowę meczu.

Jednak najważniejsze nie były wyniki meczów, ale stworzenie sprzyjającego środowiska do postępu, rozwoju, sprawdzenia siebie oraz integracji najlepszych zawodniczek i zawodników z Wielkopolski. Dodatkowo, rozegrane zostały konkursy umiejętności koszykarskich. Nadia Kruszakin była najbliżej zwycięstwa, zajmując II miejsce w konkursie rzutów za 3 pkt, trafiając 5 z 10 trójek.

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkową koszulkę oraz medal. Koncepcja tego typu spotkań to świetny pomysł na promowanie koszykówki młodzieżowej. Dziękujemy Wielkopolski Basket za organizację i możliwość udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

_____________________________________
Podoba Ci się to co robimy? Uważasz, że promujemy dobre wartości? Chcesz być częścią psychopedagogicznego rozwoju dzieci i młodzieży? Wesprzyj nasze działania na różne sposoby.
Zostań darczyńcą – wpłać dowolną kwotę darowizny na nasze klubowe konto:
Nr konta banku: 22 9256 0004 0054 1499 2000 0010 (tytułem: darowizna)
Skorzystaj z naszej oferty sponsorskiej:
http://www.ksplaybasket.pl/kontakt-i-oferta-sponsorska
_______________________________
W roku 2023 wspierają nas:
Wójt Gminy Kraszewice Konrad Kuświk
Crispy Natural
Oranżada Hellena
Imopeksis
Szkoła Podstawowa im. Mariana Falskiego w Kraszewicach
Szkoła Podstawowa w Czajkowie
Młode Asy Parkietów
Firma Izowent
Instalator Krzysztof Pietras