Wiktoria Karkoszka wygrywa Fan Club Battle!

Wiktoria Karkoszka wygrywa Fan Club Battle!

Po prawie 2 tygodniach niesamowitych emocji, zwrotów akcji i pojedynków czas na podsumowanie naszej zabawy czyli Fan Club Battle. Przypomnijmy, że w konkursie chodziło o zebranie jak największej rzeszy fanów naszych zawodniczek. Każda nasza kadetka starała się zaangażować swoich znajomych i rodzinę. Ci z kolei dawali dowody swojego uznania poszczególnym koszykarkom poprzez głosowanie, pozytywne reakcje, komentarze i udostępnienia. Jeszcze raz podkreślamy niesamowite zaangażowanie zawodniczek, jak i ich fanów. Wielkie dzięki, jesteście wspaniali :)

Ciekawostki statystyczne:

  • najwięcej głosów w pojedynczej bitwie zebrała Wiktoria Karkoszka - 1592 głosy
  • bitwa, która zaangażowała najwięcej fanów: Wiktoria Karkoszka vs Marta Kobza - łącznie 3163 głosy
  • najbardziej zacięty pojedynek: Nikola Jeziorek vs Kornelia Kędzia - remis w głosach po 425, potrzebna była dogrywka
  • najwięcej głosów łącznie ze wszystkich pojedynków - Wiktoria Karkoszka 3213 głosów
  • najwyższa przewaga w pojedynku: Marta Kobza 373 głosy

Klasyfikacja na podium:
I miejsce - Wiktoria Karkoszka (unikatowa bluza klubowa, voucher na obóz PBC o wartości 100 zł, niepowtarzalny ręcznik PBC, opaska PBC)
  II miejsce - Paulina Kosmala (przepiękna koszulka klubowa, voucher na obóz PBC o wartości 100 zł, niepowtarzalny ręcznik PBC, opaska PBC)
  III miejsce - Marta Kobza ( książka "Ray Allen. Za trzy", voucher na obóz PBC o wartości 100 zł, niepowtarzalny ręcznik PBC, opaska PBC)

Nagrody ufundowali: Polish Basketball Clinic, KS Play Basket Kraszewice

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej zabawie. Tymczasem powoli wracamy do prawie normalnych treningów. Więcej na ten temat w kolejnym poście.

#fan #club #battle

1png