ZAKOŃCZENIE SEZONU 2023/24 W CENTRUM TRENINGOWYM CZ. 1

ZAKOŃCZENIE SEZONU 2023/24 W CENTRUM TRENINGOWYM CZ. 1Młodsza część naszych klubowych podopiecznych spędziła fantastyczny czas w Centrum Treningowym Sobieraj, gdzie podsumowaliśmy kończący się sezon 2023/24. Specjalne zajęcia typu Ninja Warrior, tory przeszkód, wspomnienia wideo i integracja przy ognisku - w tym miłych okolicznościach spotkaliśmy się by w radości i refleksji podsumować ostatni sezon. Z optymizmem patrzymy w przyszłość, nasza koszykarska ekipa się rozrasta, przed nami kolejne wyzwania i dużo ciężkiej koszykarskiej pracy. Razem możemy więcej

Let's Play Basket - dołącz do naszej ekipy!
____________________________________
Podoba Ci się to co robimy? Uważasz, że promujemy dobre wartości? Chcesz być częścią psychopedagogicznego rozwoju dzieci i młodzieży? Wesprzyj nasze działania na różne sposoby.
Zostań darczyńcą – wpłać dowolną kwotę darowizny na nasze klubowe konto:
Nr konta banku: 22 9256 0004 0054 1499 2000 0010 (tytułem: darowizna)
Skorzystaj z naszej oferty sponsorskiej:
http://www.ksplaybasket.pl/kontakt-i-oferta-sponsorska
_______________________________
W roku 2024 wspierają nas:
Urząd Gminy Kraszewice
Crispy Natural
Oranżada Hellena
Imopeksis
Szkoła Podstawowa im. Mariana Falskiego w Kraszewicach
Młode Asy Parkietów
Szkoła Podstawowa w Czajkowie