ZAPROCENTUJ - PRZEKAŻ 1% PODATKU NA DZIECI I MŁODZIEŻ KS PLAY BASKET KRASZEWICE

ZAPROCENTUJ - PRZEKAŻ 1% PODATKU NA DZIECI I MŁODZIEŻ KS PLAY BASKET KRASZEWICE


Zapraszamy do wspierania podopiecznych naszego Klubu poprzez przekazanie 1% podatku na KS Play Basket Kraszewice. Nasz Klub kontynuuje współpracę z Fundacją Sportowcy Dzieciom http://sportowcydzieciom.pl/ks-play-basket-kraszewice.html dzięki, której Wasz 1% podatku zostanie przekazany na KS Play Basket Kraszewice. Część środków Fundacja przekazuje również na najbardziej potrzebujące dzieci czyli swoich niepełnosprawnych podopiecznych i nie tylko. Można również wpłacić darowiznę na różne sposoby, które znajdziecie w powyższym linku. Na stronie Fundacji może także pobrać darmowy program do rozliczenia PIT. Zapraszamy do korzystania.

Co należy zrobić? Poniższa info grafika prezentuje wszystko co należy zrobić by przekazać 1%:

1. Wpisujemy nr KRS fundacji: 0000457030

2. W rubryce wpisujemy kwotę podatku 1%

3. W rubryce "cel szczegółowy" wpisujemy: KS Play Basket Kraszewice (725)

Pozyskane środki mogą zostać przeznaczone na:

- rozwój sportowy naszych koszykarek i koszykarzy

- zakup sprzętu sportowego

- organizację rozgrywek ligowych

- organizację obozów sportowych

Gorąco zachęcamy do wspierania młodych sportowców.

WSPIERASZ = WYGRYWASZ

#wspieraszwygrywasz #kraszewice #ksplaybasket #podatek #pomagamy #rozwój #postęp #basketball #zaprocentuj1png
2png