ZAPROCENTUJ - PRZEKAŻ 1% PODATKU NA DZIECI I MŁODZIEŻ KS PLAY BASKET KRASZEWICE

ZAPROCENTUJ - PRZEKAŻ 1% PODATKU NA DZIECI I MŁODZIEŻ KS PLAY BASKET KRASZEWICE

Zapraszamy do wspierania podopiecznych naszego Klubu poprzez przekazanie 1% podatku na KS Play Basket Kraszewice. Nasz Klub kontynuuje współpracę z Fundacją Sportowcy Dzieciom http://sportowcydzieciom.pl/ks-play-basket-kraszewice.html dzięki, której Wasz 1% podatku zostanie przekazany na KS Play Basket Kraszewice. Część środków Fundacja przekazuje również na najbardziej potrzebujące dzieci czyli swoich niepełnosprawnych podopiecznych i nie tylko. Można również wpłacić darowiznę na różne sposoby, które znajdziecie w powyższym linku. Na stronie Fundacji może także pobrać darmowy program do rozliczenia PIT. Zapraszamy do korzystania.
Co należy zrobić? Poniższa info grafika prezentuje wszystko co należy zrobić by przekazać 1%:
1. Wpisujemy nr KRS fundacji: 0000457030
2. W rubryce wpisujemy kwotę podatku 1%
3. W rubryce "cel szczegółowy" wpisujemy: KS Play Basket Kraszewice (725)
Pozyskane środki mogą zostać przeznaczone na:
- rozwój sportowy naszych koszykarek i koszykarzy
- zakup sprzętu sportowego
- organizację rozgrywek ligowych
- organizację obozów sportowych
Gorąco zachęcamy do wspierania młodych sportowców.
WSPIERASZ = WYGRYWASZ
Moe by zdjciem przedstawiajcym co najmniej jedna osoba i tekst Przeka 1 KS Play Basket Kraszewice Podczas wypeniania formularza PIT wpisz KRS 0000457030 oraz poniy cel szczegowy KS Play Basket Kraszewice 725 sportowcy dzieciom fundacla Materia promocyjny zosta sfinansowany ze rodkw pochodzcych 1  podatku przekazanego przez podatknikw podatku dochodowego od osb fizycznych Przeka 1 PODAJ NR KRS spoteawsy fundacja prowadzonego Numer OCHODACH NA PODSTAWIE ART KAZANIE Nakey racy Polityki poleczne craz ysokock 0000457030 UST 3c USTAWY RZECZ Sdowego rzecz WPISZ KWOT 1 INFORMACJE zaznaczajac mona szczegolowy przekroczy zgod poz przekazanie Play Basket Kraszewice 725 adresu mog poda szczeglowy informaqja poz WPISZ CEL SZCZEGOWY 134 Wyrakam gode
Moe by zdjciem przedstawiajcym 1 osoba