CAMPY, SZKOLENIA, SMOCZE TRENINGI I SPARINGI - FERIE 2022

CAMPY, SZKOLENIA, SMOCZE TRENINGI I SPARINGI - FERIE 2022

Niektórzy odpoczywają w ferie, ale nie my. W mijający czas feryjny bardzo dużo się działo w naszym klubie.

4 zawodniczki (Sandra, Tosia, Nadia i Wercia) oraz trener Adrian brali udział przez 3 dni w Campie Imopeksis Basketball Clinic we Włocławku. Pod czujnym okiem mentora Tomasz Wilczewski Trener i Nauczyciel, rozwijały się zarówno zawodniczki, jak i nasz trener. System psychopedagogiczny IMOPEKSIS to niekończący się proces, rozwój i postęp dla każdego. Mimo tylko 3-dniowego pobytu zyskaliśmy bardzo wiele, ale niedosyt pozostał.

Z kolei jedna z naszych klubowych liderek Michalina spróbowała swoich sił na Basket CAMP w Wałczu. Mnóstwo wrażeń i nowych doświadczeń sprawiło, że Michalina jest naładowana nową energią, która z pewnością zaprocentuje w dalszej pracy.

Pozostali mniej lub bardziej regularnie (nie mogło przecież zabraknąć różnych wyjazdów feryjnych) uczestniczyli w treningach prowadzanych w ramach projektu SMOK (Młode Asy Parkietów). Nie brakowało kreatywności, ćwiczeń typu dziecko uczy dziecko czy po prostu dobrej zabawy podczas nauki, doskonalenia czy gier na odczuciach.

W międzyczasie zagraliśmy także mecze towarzyskie, ale więcej o tym w kolejnym poście.
____________________________
Podoba Ci się to co robimy? Uważasz, że promujemy dobre wartości? Chcesz być częścią psychopedagogicznego rozwoju dzieci i młodzieży? Wesprzyj nasze działania na różne sposoby.

Zostań darczyńcą – wpłać dowolną kwotę darowizny na nasze klubowe konto:
Nr konta banku: 22 9256 0004 0054 1499 2000 0010 (tytułem: darowizna)

Skorzystaj z naszej oferty sponsorskiej:
http://www.ksplaybasket.pl/kontakt-i-oferta-sponsorska
Moe by zdjciem przedstawiajcym 2 osoby ludzie uprawiajcy sporty ludzie stoj pika i tekst BSKET BASKET BASKE CAMP Moe by zdjciem przedstawiajcym 3 osoby ludzie stoj pika i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym 6 osb ludzie stoj i tekst VS BASKET CAMP Moe by zdjciem przedstawiajcym 7 osb ludzie stoj obuwie i w budynku Moe by zdjciem przedstawiajcym 11 osb ludzie stoj i w budynku