MIKRO CAMP IMOPEKSIS WE WŁOCŁAWKU

MIKRO CAMP IMOPEKSIS WE WŁOCŁAWKUNasze 2 zawodniczki i trener aktualnie przebywają na obozie szkoleniowym we Włocławku. 4-dniowe zgrupowanie ma na celu naukę nowych umiejętności oraz doskonalenie już znanych. To nie wszystko. Bogactwo wymiany doświadczeń oraz nowych przeżyć na najwyższym poziomie szkoleniowym to bezcenna wartość. Oczywiście nie zabrakło odciążenia w postaci odnowy biologicznej na basenie. Mogliśmy także przeżyć wspólne chwile z wybitnymi trenerami jaki są Roman Konopczyński i Kazimierz Tomaszewski. Mnóstwo ciężkiej pracy i niezapomnianych chwil, by wejść na wyższy poziom koszykarskiego rzemiosła. Już jutro do naszej ekipy dołączy 15-osobowa załoga z naszego klubu, by wspólnie wziąć udział w kolejnej edycji turnieju 3KOSZE. Będziemy grać przez 24 godziny, 70 uczestników, spore wyzwanie. Trzymajcie kciuki

Let's Play Basket - dołącz do naszej ekipy!
____________________________________
Podoba Ci się to co robimy? Uważasz, że promujemy dobre wartości? Chcesz być częścią psychopedagogicznego rozwoju dzieci i młodzieży? Wesprzyj nasze działania na różne sposoby.
Zostań darczyńcą – wpłać dowolną kwotę darowizny na nasze klubowe konto:
Nr konta banku: 22 9256 0004 0054 1499 2000 0010 (tytułem: darowizna)
Skorzystaj z naszej oferty sponsorskiej:
http://www.ksplaybasket.pl/kontakt-i-oferta-sponsorska
_______________________________
W roku 2024 wspierają nas:
Urząd Gminy Kraszewice
Młode Asy Parkietów
Oranżada Hellena
Crispy Natural
Szkoła Podstawowa im. Mariana Falskiego w Kraszewicach
Imopeksis
Szkoła Podstawowa w Czajkowie