PLAY BASKET CAMP 2023 - TO BYŁ DOBRY CZAS

PLAY BASKET CAMP 2023 - TO BYŁ DOBRY CZAS

Wracamy jeszcze do ostatnich dni naszego obozu w Porębie Wielkiej. Zapraszamy na fotki z ostatnich 2 dni. Był czas treningów i czas atrakcji takich jak Stacja Grawitacja czy kabarety. Cały camp w pełni wykorzystany na kształtowanie modelowej techniki gry w koszykówkę. Powoli wchodzimy ze starszą grupą w zaawansowane działania grupowe. Dużymi krokami zbliża się nowy sezon, w którym nasz klub reprezentować będą 3 zespoły w lidze wojewódzkiej. Szerzej o naszych drużynach i zawodniczkach napiszemy w kolejnych postach. Keep Calm and Play Basket

Bardzo dziękujemy Willa TRAM za gościnę i gorąco polecamy ten ośrodek. Świetne warunki i przepyszne jedzenie. Do zobaczenia
__________________________
W roku 2023 wspierają nas:
Wójt Gminy Kraszewice Konrad Kuświk
Crispy Natural
Oranżada Hellena
Imopeksis
Szkoła Podstawowa im. Mariana Falskiego w Kraszewicach
Młode Asy Parkietów
Firma Izowent www.izowent.pl
Instalator Krzysztof Pietras